Výsledky XXXIV. ročníku Silvestrovského běhu 2016

1. kolo 5. 11. 2016 v 14:00 hod. Dolní Moravice - Stará Ves 2 : 1

Branky: 84. Doležel Radek, 88. Vala Michal - 51. Pauler Kamil

13. kolo 29.10.2016 v 14:00 hod. Slezské Rudoltice - Dolní Moravice 1 : 2

Branky: 10. Korchan Tomáš - 15. Vaněrek Václav, 82. Vaněrek Václav

Rozhodčí: Polách Ivan.

12. kolo 22. 10. 2016 14:00 hod. Dolní Moravice - Třemešná 3 : 1

Branky: 10. Vaněrek Václav, 14. Skřivanek Ondřej, 90. Polášek Petr (pen.) - 72. Kyška Vítek

Rozhodčí: Kotala Albert - Černíčková Aneta, Henychová Lenka.

11. kolo 15. 10. 2016 v 15:00 hod. Dolní Moravice - Holčovice 6 : 1

Branky: 8. Polášek Petr (pen.), 21. Schwarz Michal, 51. Lesák Jiří, 67. Zapletal Rostislav, 85. Schwarz Michal, 89. Zapletal Rostislav - 53. Moravčík Petr

Rozhodčí: Bezecný Lukáš.

Jindřichov "A" - Dolní Moravice 4 : 2

Branky: 27. Dudík Marek, 31. Zawadzki Michal, 67. Horkel Daniel, 85. Horkel Daniel - 6. Vaněrek Václav, 20. Vaněrek Václav

Rozhodčí: Jedlička Jan.

Dolní Moravice - Vrbno p. Pradědem 4 : 0

Branky: 67. Moják Karel, 73. Schwarz Michal, 77. Pohanka Petr, 81. Doležel Radek

Dolní Moravice - Rýmařov "B" 4 : 0

Branky: 43. Baštrňák Rudolf, 54. Vaněrek Václav, 60. Vaněrek Václav, 75. Vaněrek Václav

Rozhodčí: Jedlička Jan

Zátor - Dolní Moravice 2 : 5

Branky: 14. Štefela Jakub, 20. Žídek Daniel (pen.) - 13. Vala Michal, 48. Pohaněl Lumír, 76. Vala Michal, 77. Vaněrek Václav, 82. Pohanka Petr

Dolní Moravice - Vysoká - Pitárne 2 : 0

Branky: 65. Doležel Radek, 82. Doležel Radek

Rozhodčí: Ondruška Pavel

Staré Město - Dolní Moravice 5 : 2

Branky: 4. Píca Jan, 55. Zabloudil David, 60. Čulík Vlastimil, 65. Ciemala Petr, 85. Čulík Vlastimil - 15. Vala Michal, 80. Vala Michal

Rozhodčí: Jedlička Jan - Henychová Lenka, Černíčková Aneta.

3. kolo 20. 8. 2016

Dolní Moravice - Břidličná "B" 3 : 0

Branky: 10. Vaněrek Václav, 71. Vajdík Alois, 89. Vala Michal

Rozhodčí: Barčík Antonín - Henychová Lenka, Černíčková Aneta.

Fotbalový turnaj starých gard 6.8.2016

5. 8. 2016

24. 4. 2016 ZLATNÍKY - DOLNÍ MORAVICE

25. 4. 2016

FOTBALOVÝ SERVIS DOLNÍ MORAVICE – JARO 2016.

24. 4. 2016  ZLATNÍKY - DOLNÍ MORAVICE

3 : 1

V neděli 24. 4. 2016 nastoupila Moravice k dalšímu utkání. Tentokrát byly soupeřem na svém hřišti Zlatníky. Úvod zápasu byl poznamenán větší aktivitou hostí než domácích. V 7. minutě se do brejkové situace dostal Zapletal, ale promeškal správný okamžik ke střelbě. Do stejné situace se v 9. minutě dostal Doležel. Gól však do branky domácích nepadl. Zlatníky naopak v 11. minutě využily nedůraznost moravických obránců. Ti na hranici šestnáctky nevystoupili proti střelci, který tak měl dostatečný čas a prostor ke střelbě a domácí vedli 1:0. Moravice se snaží o vyrovnání. Ve 14. minutě má výhodu rohového kopu, ten však domácí mužstvo ubrání. V 19. minutě je v šanci Vaněrek. Jeho střela je ale blokována obráncem. 20. minuta přináší Moravici další rohový kop. Bohužel také bez branky. Ve 21. minutě se ocitá Vaněrek sám před soupeřovým brankářem. Ani rohový kop, prováděný ve 24. minutě Moravicí, nemění skóre. Ve 43. minutě Zapletalův míč kryje domácí brankář. V závěru prvního poločasu Zlatníky provádí rohový kop, který Moravice ubrání.

V druhé půli se hra vyrovnala. Moravice neustává ve snažení o vyrovnání. V 52. minutě se opět opakuje situace jako při obdržené brance v prvním poločase. Moravická obrana na okamžik „zamrzla“ a dopřála soupeři příležitost zvýšit na 2:0. Moravice se sice snaží i za tohoto nepříznivého stavu dát branku, ale přibývající minuty přináší na její hostovské kopačky nervozitu a nepřesnost. Hráči kazí dost přihrávek. Při zaváhání u postranní čáry soupeř získal míč, postoupil do otevřené obrany a v 69. minutě zvýšil na 3:0. Moravická snaha v závěru pak přináší už jen snížení na 3:1 z trestného kopu zahraného Doleželem.

Sestava Moravice: Polášek – Babčák, Lesák (60. Pohaněl), Bureš, Kubját – Cetkovský, Pospíšil, Vala, Zapletal – Doležel, Vaněrek.

Branky:

11. min. - 1:0

52. min. - 2:0

69. min. - 3:0

84. min. - 3:1 – Doležel.

Příští utkání hraje Moravice v sobotu 7. 5. v 16:30 h. na domácím hřišti s Úvalnem.

J. Zoth

23. 4. 2016 DOLNÍ MORAVICE – SVĚTLÁ HORA

23. 4. 2016

23. 4. 2016  DOLNÍ MORAVICE – SVĚTLÁ HORA

1 : 3

V sobotu 23. dubna 2016 odehrála Moravice mistrovské utkání. Na domácím hřišti hostila Světlou Horu. Utkání pro domácí nedopadlo dobře. Prohráli 1:3. Tři body si odvezla Světlá Hora. Nutno říci, že zaslouženě. Hosté byli po celé utkání aktivnější. Umožnil jim to „nemastný – neslaný“ výkon Moravice, která nepodala očekávanou snahu získat v domácím prostředí body. Je to o to více zklamání, když v minulém utkání hráči Moravice ve Strahovicích podali velmi disciplinovaný výkon a přivezli tři body. O převaze hostů ze Světlé Hory svědčí i to, že Moravice byla nucena „vyrobit“ dvě penalty.

Moravice nastoupila k utkání v sestavě:  Polášek – Pohanka, Zapletal, Bureš, Kubját – Baštrnák (Pospíšil), Lesák, Vala, Cetkovský – Doležel (Pohaněl), Vaněrek (Babčák).

Branku za Moravici dal Vala.

J. Zoth

17. 4. 2016 STRAHOVICE - DOLNÍ MORAVICE

18. 4. 2016

17. 4. 2016  STRAHOVICE - DOLNÍ MORAVICE

0 : 2

V neděli 17. dubna odehrála Moravice v pořadí čtvrté mistrovské utkání I. B třídy a to na hřišti soupeře ve Strahovicích a výsledkem 0:2 přivezla tři body. Průběh utkání nemile překvapil domácí mužstvo a příjemně hostující Moravici. Hráči Strahovic se snažili moravické mužstvo přehrát kombinační hrou ve středu hřiště a dlouhými přihrávkami do křídel, kde měli rychlé útočníky. Moravice však pozorně bránila a snažila se o protiútoky do brejků.

Druhá minuta: Polášek kryje střelu k tyči. V 7. minutě opět Polášek úspěšně zasahuje při rohovém kopu domácích. V 16. minutě Vaněrek z hranice šestnátky střílí vedle soupeřovy branky. Ve 21. minutě střílí Baštrnák a brankář domácího mužstva míč kryje. 26. minuta: Doleželova střela z hranice šestnáctky jde těsně vedle. 27. minuta: Lesákův míč vystřelený za šestnáctkou domácích končí v horní části branky a Moravice se ujímá vedení 0:1. 32. minuta přináší domácím možnost vyrovnat. Za Zapletalův faul v našem trestném území mají výhodu pokutového kopu. Polášek však penaltu kryje a příznivý stav pro Moravici se nemění. Ve 42. minutě Zapletalův centrovaný míč z trestného kopu v soupeřově šestnáctce nachází Lesáka, ten usměrňuje míč hlavou k tyči, ale brankář domácích střelu kryje. Rohovému kopu domácích ve 44. minutě se Moravice ubránila.

Po změně stran ve 48. minutě odráží domácí obránci Zahradníkem vystřelený rohový kop. V 50. minutě přichází Doleželův únik po levé straně, domácí brankář vybíhá, náš útočník jej přehazuje, ale míč končí nad břevnem. Strahovičtí stupňují své úsilí o vyrovnání, hráči Moravice však dobrým bráněním na vlastní půli tomuto tlaku úspěšně odolávají. Strahovice jsou ve střelbě nepřesní a co šlo na moravickou branku vychytal Polášek. Vítr z plachet vzal domácím Doležel, když v 74. minutě přízemní střelou zvýšil na 0:2. V 82. minutě Pohanělova střela těsně míjí tyč branky. V 89. minutě vyráží Polášek nebezpečnou střelu nad břevno. Následnému rohovému kopu domácích se Moravice ubránila.

Sestava Moravice: Polášek – Cetkovský, Pohanka, Zapletal, Kubját – Zahradník (71) T. Kopeček), Lesák, Vala, Baštrnák – Doležel (81 Pohaněl), Vaněrek (88. Görči).

Branky:      21. min. Lesák