Příspěvky

Průběh zápasu

12. 4. 2014

12. 4. 2014 D. Moravice - Velké Hoštice 1 : 1

Dne: Sobota 12. 4. 2014 v 16:00 hod D. Moravice - Velké Hoštice výsledek 1 : 1, poločas 0 : 0. Zisk 1 bodu. Začátek utkání - hra je vyrovnaná. V 10 min. má soupeř šanci ohrozit Lašáka v brance. Ve 20 min. je Michal Vala v dobré střelecké pozici, ale dává vedle, když před tím Baštrnák unikl po křídle. V 25 min. soupeřův trestný kop směřující k tyči Lašák vyráží na roh. V 37 min. má soupeř po úniku šanci ale naštěstí pro nás míjí branku. V závěru poločasu je soupeř aktivnější, vyvíjí tlak, ale domácí odolávají a v 43 min. střílí Michal Vala, soupeřův brankář však kryje jeho střelu. Hra v 2. poločase je opět vyrovnaná. V 60 min. jde Vajdíkova střela nad soupeřovu branku. V 85 min. rozhodčí, jehož výkon je po celé utkání dost na nízké úrovni, nařizuje pokutový kop, který je diskutabilní, a soupeř se ujímá vedení 0 : 1, ze kterého se však dlouho neraduje. V 88 min. provádí Pospíšil trestný kop, jeho centr nachází v soupeřově 16 Sitaře a ten vyrovnává na 1 : 1. Chvála patří celému mužstvu za velmi bojovný výkon a nebýt chybného rozhodnutí "neumělce" rozhodčího, mohly být doma 3 body.

Sestava: Lašák - Babčák, Lesák, Sitař, Cetkovský - Baštrnák, Vajdík, Milan Vala, Pospíšil, Michal Vala - Brachtl ( 68 min. Pavel Kopeček).

Rozhodčí: Krzich

Góly: 85 min. 0 : 1 soupeř s penalty, 88 min. Sitař 1 : 1