Příspěvky

Průběh zápasu

25. 6. 2014

14. 6. Jindřichov - D. Moravice 0 : 2

V sobotu 14. června zajížděla D. Moravice k předposlednímu mistrovskému utkání do Jindřichova. Úkol pro moravické hráče zněl jasně, v tomto utkání uhrát plný počet bodů a tím si zajistit účast v dalším ročníku 1. B třídy krajské soutěže. Hned od začátku byla u našich hráčů vidět snaha v tomto utkání uspět. Už v 7. minutě se dostal Gajer do výhodné střelecké pozice, ale jeho střela jde vedle tyče. V 15. minutě má po úniku dobrou střeleckou pozici Baštrnák, míč mu však odskakuje. V 27. minutě se střelecky prosazuje Vajdík a dává gól na 0 : 1 pro Moravici. Soupeře přehráváme a když ten se někdy dostane do střelecké pozice má velice špatnou střeleckou mušku. V druhém poločase naši hráči pokračují ve svém úsilí, nepolevili ve snaze dát druhý gól a tím vzít soupeři možnost vyrovnat. Vajdík má další dvě střelecké příležitosti, ale branku jsme s toho navytěžili. Až v 72. minutě si Michal Vala naběhl na centorvaný míč a dává druhý gól. Moravice vede 0 : 2. Uklidněnou hrou pak již Moravice dovedla utkání do zdárného konce.

Sestava: Brachtl - Babčák, Lesák, Schwarz, Pohanka - Baštrnák (85. min. Kopeček), Gajer, Vajdík, Cetkovský - Michal Vala, Pavlát (55. min. Pohaněl)

Góly: 27. min. Vajdík, 72. min. Michal Vala

Rozhodčí: Špičák