Jdi na obsah Jdi na menu

Průběh zápasu

19. 4. Velké Heraltice - D. Moravice 2 : 0

Hráno v sobotu 19. 4. 2014 v 16:00 hod mezi soupeři Velké Heraltice a D. Moravicí. Výsledek 2 : 0, poločas 1 : 0. Prvních 15 min. se vyznačovaly větší aktivitou moravických hráčů a vypadalo to na slibný výkon pro Moravici. Pak ale soupeř hru vyrovnal. Naši hráči začali být nepřesní a ubrali na aktivitě. Soupeř začal být u míče o něco dříve než mi, byl důraznější ve hře jeden na jednoho až na hranici nedovolené hry. Našim hráčům chyběl větší pohyb bez míče. Soupeř naší malou aktivitu potrestal zvýšeným tlakem ze kterého vytěží v 21 min. pokutový kop a šel do vedení 1 : 0. V 2 poločase naši hráči podstatně zvýšili aktivitu. Příchodem Gajera do středu hřiště se zpřesnila i kombinace hra se vyrovnala. Soupeř však naše úsilí o vyrovnání a tlaku se ubránil i když jsme hráli od 75 min. na 3 útočníky. V 78 min. však přišlo nešťastné zahrání rukou v našem pokutovém území, z toho penalta a zbývajících 12 min. už nebyly síly a možnosti výsledek změnit. Výrazný výkon podal Lašák, který kryl tři soupeřovy vyložené šance. Takže na jarní vítězství si budeme muset počkat o další týden.

Sestava:Lašák - Babčák, Lesák, Sitař (25 min. Pavlát), Cetkovský - Baštrnák, Vajdík, Pospíšil (46 min. Gajer), Michal Vala - Pohanka, Milan Vala.

Rozhodčí: Robenek

Žluté karty: Baštrnák, Pohanka

Góly: 21 min. 1 : 0 z penalty a 78 min. 2 : 0 z penalty