Příspěvky

Průběh zápasu

26. 6. 2014

21. 6. D. Moravice - Uvalno 3 : 5

V sobotu 21. června odehrála Moravice poslední utkání jarní účasti mistrovské soutěže 1. B třídy ročníku 2013 - 2014. Za soupeře měla hostující celek z Uvalna. Oběma soupeřům již prakticky o nic nešlo, protože účast v příštím ročníku si již zajistili v předešlých utkáních, snad jen o dobrý výkon a výsledek před diváky, kteří mohli být spokojeni s množstvím vyděných branek. Do moravické jich padlo pět, Uvalno inkasovalo třikrát. V úvodu utkání jsou domácí útočnější. Jsou to však hosté, kteří se z přímého kopu ujali v 7. minutě vedení. Moravice na to ve 20. minutě odpovídá Pohankou, který rovněž z přímého kopu vyrovnává na 1 : 1. Z vyrovnání se však domácí radují jen deset minut. 30. minuta opět přináší přímí kop soupeře a z něj vedoucí gól pro soupeře na 1 : 2. Totéž se opakuje v 37. minutě a domácí prohrávají 1 : 3. Druhý poločas přinesl další góly na obou stranách. V 52. minutě Vajdík snižuje na 2 : 3 a tetýž hráč v 63. minutě vyrovnává na 3 : 3. Pak v předu ztrácíme míč, soupeř jde do brejku a prohráváme 3 : 4. A aby toho nebylo málo, zopakují naši hráči stejnou situaci v 88. minutě, soupeř toho opět využíje a skóruje popáté na konečných 3 : 5. Diváky jistě bavilo, že vyděli 8 gólů, ale hře domácích chyběla kvalita. Zřejmě motivace uspokojit diváky a konec konců i sami sebe kvalitní hrou s dobrým výsledkem nebyla pro moravické hráče tak důležitou, když uspokojení ze setrvání v 1. B třídě bylo naplněno již po minulém vítězství v Jindřichově.

Sestava: Lašák - Babčák, Lesák, Schwarz, Pohanka, Baštnák, Gajer, Vajdík, Cetkovský - Michal Vala, Pavlát. Vystřídali: 46. min. Pohaněl - Pavláta, v 65. min. Krejčí - Baštrnáka, v 75. mni.Milan Vala - Cetkovského a v 80. mni. Kopeček - Babčáka.

Branky: Pohanka, Vajdík 2