Jdi na obsah Jdi na menu

Průběh zápasu 24.5.2014

24. 5. 2014

24. 5. 2014 Chlebičov - D. Moravice 3 : 1

Hráno v sobotu v 17:00 hod. Už ve 4. min. se Vajdík dostal za obránce do blízkosti soupeřovi branky, brankář však jeho střelu vyráží. Soupeř nám poskytuje dost volného prostoru na pravé straně kam střídavě nabíhá Baštrnák nebo Vajdík, nedostávají tam však dost včasných přihrávek. Pak naši hráčí začínají nedodržovat taktický úkol určený před utkáním, po ztrátě míče se rychle vrátil pod míč a soupeř nás přečísluje a padnou z toho v 17. min, 20. min. a 37. min. všechny 3 góly. V tak decimované sestavě, kdy nám chyběli vykartovaní hráči Lesák, Schwarz a Pohaněl, zraněný Sitař, Pospíšil a pro pracovní povinnosti Babčák, mužstvo k utkání nemělo k dispozici žádného náhradníka, se těžko čelilo soupeři z čela tabulky na jeho domácí půdě. Přesto se Moravice v 2. poločase vzchopila a svoji zlepšenou aktivitou dala gól v 78. min. Soupeři už nedovolila dát žádný. I přes prohru 3 : 1 je nutno hráče pochválit hlavně za výkon v druhém poločase.

Sestava: Brachtl - Michal Vala, Pohanka, Janoš, Cetkovský . Baštrnák, Gajer, Milan Vala, Pavlát - Vajdík, Kopeček.

Rozhodčí: Klimek