Příspěvky

Průběh zápasu

3. 5. 2014

3. 5. 2014 Krásné Loučky - D. Moravice 2 : 1

Hráno v sobotu 3. 5. 2014 v 16:30 hod počasí nám moc nepřálo bylo zataženo , mrholilo, 6°C. Hned v úvodu chybujeme při vyvážení míče z obrany, což znamená ztrátu míče a soupeř nám v 6 min. dává gól na 1 : 0. Celý 1 poločas je soupeř aktivnější, má lepší pohyb a tím jsme stále pod tlakem. Domácí však z toho vytěžili jen dvakrát nastřelení břevna. Ostatní střely vychytal Lašák. První naše střela na soupeřovu branku přichází až v 35 min. Máme štěstí, že soupeř z několika dalších gólových šancí míjí naší branku. V 2.poločase v našem mužstvu dochází k podstatnému zlepšení a tím se hra vyrovnala. Opět nás ale, jako v jiných předchozích utkáních postihuje chyba při špatném bránění soupeřova rohu, kdy naši obránci nepokryli hned dva hráče domácího mažstva a dostáváme druhý gól na 2 : 0. Naši hráči bojují dál, ale je to všechno dost chaotické, místy až bezradné. Naše snaha je v 75 min. korunována gólem Vajdíka, snižujeme na 2 : 1. Na víc už není do konce utkání. Nevyužili jsme pak ještě příležitost k vyrovnání, kdy jsme trestný kop v blízkosti soupeřovy branky provedli velmi špatně.

Sestava: Lašák - Schwarz, Lesák (60 min. Pavlát), Pohanka, Cetkovský - Baštrnák, Gajer, Milan Vala, Pospíšil (35 min. Babčák) - Vajdík, Michal Vala

Góly: Vajdík

Rozhodčí: Šimeček