Příspěvky

Průběh zápasu

16. 6. 2014

31. 5. D. Moravice - Štěpánkovice 2 : 2

V sobotu 31. května přivítala Moravice na svém hřišti tým ze Štěpánovic, který se netají tím, že chce postoupit do vyšší soutěže. Moravičtí hráči však svojí aktivní a bojovnou hrou po celé utkání dokazovali, že jsou jim jedno postupové záměry soupeře. Už v 2. minutě poslal Moravici do vedení Pavlát z přímého kopu. Moravický nápor pokračuje dál. V 5. minutě má šanci ohrozit soupeřovu branku Baštrnák. Minutu na to si všiml Pavlát že soupeřův brankář stojí ven z branky přehazuje ho, ale míč míjí těsně branku. V 15. minutě soupeř stačí vyrovnat. Z přímého kopu doráží míč do naší branky. Ve 20. minutě brankář hostů vyráží Gajerovu střelu. Poločas tak končí 1 : 1. V druhém poločasu v 52. minutě přicházíme na polovině soupeře o míč, soupeř toho využívá k rychlému protiútoku, dává z blízka gól a jde do vedení. Moravice však pokračuje v útočení, chce vyrovnat. Důsledkem toho domácí provádí několik rohových kopů zasebou. Další šanci na vyrovnání má Milan Vala, který těsně míjí míč před soupeřovou branou. V 83. minutě je naše úsilí korunováno. Po naší střele brankáři hostů vypadne míč z rukou a Pavlát doráží tento míč do branky na vyrovnání 2 : 2. Od této chvíle domácí Moravice po zbytek utkání tento výsledek i přeszoufalou snahu hostujícího mužstva využít počáteční převahu, ubránila i v nastavení čase, kterým rozhodčí byl k hostům čtyřmi minutami opravdu štědrý.