Příspěvky

Průběh zápasu

6. 4. 2014

6. 4. 2014 Slavoj Bruntál - D. Moravice 3 : 2

Hráno dne: nedělě 6. 4. 2014 v 15:30 mezi Slavojem Bruntál a D. Moravicí na hřišti Slavoje s výsledkem 3 : 2 pro domácí. Začátek utkání vyznívá v naší mírnou převahu. Brzy dáváme gól. Krátce na to má Pohanka gólovou šanči, ale váhá se střelbou. Tentýž hráč ve 20 min. se dostává do ještě lepší šance, ale místo střeli volí kličku a přichází o míč. V 23 min. Michal Vala hlavou z blízka dává míč nad břevno. Pak soupeř hru vyrovnává, uplatňuje v osobních soubojích tvrdost a důraz. V 38min. v naší obraně dochází k nedorozumění, míče se zmocní soupeř a vyrovnává na 1:1. Těsně před závěrem poločasu se domácí ujímají vedení z trestného kopu z 20 metrů. Do 2. poločasu nastupují naši hráči s odhodláním zvrátit nepříznivý stav a v 71 min. se nám to daří, vyrovnáváme Baštrnákem, který svůj únik po křídle zakončuje gólem na 2:2. Hra je teď vyrovnaná. V 78 min. soupeř kope roh, naši hráči si v 16 začali míč přihrávat na místo toho aby ho rychle odkopli do bezpečné vzdálenosti od naší branky, míče se zmocnil soupeř a dává na 3:2. Naše mužstvo se snaží v závěru utkání zvrátit vedení domácích, velkou příležitost k tomu má Pavlát, střílí však přímo do brankáře. Dvě chyby, které jsme vyrobily a tím dali domácímu mužstvu 2 krát skórovat nás připravili o výhru a 3 body a to je škoda, protože naši hráči odvedli dobrý výkon. Byli jsme ve hře o něco lepší než domácí mužstvo, které zas mělo trochu víc štěstí i když příčinou toho byly dvě naše chyby.

Sestava: Lašák - Babčák, Lesák, Milan Vala, Cetkovský - Baštrnák, Gajer, Pospíšil (65 min. Schwarz), Michal Vala (46 min. Pavlát) - Pohanka, Vajdík.

Branky: 3 min. Michal Vala 0:1, 38 min. domácí na 1:1, 45 min. domácí na 2:1, 71 min. Baštrnák vyrovnává na 2:2, 78 min. domácí na konečných 3:2.