Jdi na obsah Jdi na menu

Průběh zápasu

17. 6. 2014

7. 6. 2014 Otice - D. Moravice 3 : 2

V sobotu 7. června sehrála Moravice další mistrovské utkání 1. B třídy v Oticích. Utkání skončilo 3 : 2 pro domácí, kterým se podařilo vítěznou branku vstřelit v 85. minutě. Začátek utkání se vyznačoval oboustrannou útočnou hrou. 2. minuta - Michal Vala střílí přímo do brankáře z blízka. V 10. minutě Milan Vala uviděl, že soupeřův brankář vystoupil hodně ven z brány, střelou z dálky ho přehazuje, ale míč jde mimo. Od 15. minuty domácí přidali a jsou častěji na naší polovině. I naši hráči využívají každou možnost k zaútočení. V 18. minutě se ocitá před domácí brankou Milan Vala, jeho střelu brankář vyráží. Ve 20. minutě po našem rohovém kopu Lesák střílí nad branku. Střídají se útoky našich i domácích. 23. minuta přináší Pavlátovu střelu přímo do brankáře. Poté tentyž hráč těsně tečuje přihrávku mimo branku. Střel jak na manévrech, ale gól žádný. A tak přišlo ke slovu "nedáš, dostaneš". V 30. minutě náš brankář nedosáhl na vysoký míč a ten se odráží od našeho obránce do bránky a je to 1 : 0 pro domácí. Do druhého poločasu jdou moravičtí odhodláni zvrátit nepříznivý stav. V 52. minutě je po úniku v soupeřově 16 stažen na trávník Milan Vala a nařízenou penaltou Vajdík vyrovnává na 1 : 1. Deset minut na to dáváme vedoucí gól na 1 : 2. Vedení nám vydrží 10. minut, pak soupeřovu střelu Brachtl nezachytí a je vyrovnáno. V 77. minutě je pro zranění střídán Milan Vala Kopečkem. V 85. minutě na půlící čáře ztrácíme míč, soupeř jde do naší otevřené obrany a dává gól na 3 : 2. Dá se říct, že to bylo pro Moravici smolné utkání.

Sestava: Brachtl - Babčák, Lesák, Swarz, Cetkovský - Baštrnák, Gajer, Vajdík, Michal Vala - Milan Vala, Janoš.

Góly: 52. minutě Vajdík, 62. minutě Janoš

Rozhodčí: Chýlek, který společně s čárovími rozhodčími řídili výborně celý zápas.