4. 4. 2016

FOTBALOVÝ SERVIS DOLNÍ MORAVICE – JARO 2016.

2. 4. 2016  MĚSTO ALBRECHTICE - DOLNÍ MORAVICE

3 : 1

V sobotu 2. dubna 2016 odehrála Moravice mistrovské utkání v Městě Albrechticích s výsledkem 3 : 1 pro domácí.

Už v 5. minutě Albrechtice hrají rohový kop, neprovedli ho však dobře a tak se Moravice bez problémů ubránila. Podobná situace se opakovala v 15. minutě se stejným výsledkem. Míč z kopačky domácího hráče z rohového kopu zalétl daleko za šestnáctku Moravice. V 16. minutě mají hosté první příležitost ohrozit branku domácích, když Vaněrkova hlavička po centrovaném míči z pravé strany jde těsně vedle tyče. V 18. minutě domácí ubránili rohový kop hostí. 20. minuta znamená vedení 1:0 pro Albrechtice, když na centrovaný míč naběhl domácí útočník a hlavou skóroval. V 35. minutě se Moravice úspěšně ubrání rohu domácích. V 37. minutě Město Albrechtice zahrávají trestný kop, ale míč směřuje vysoko nad moravickou branku. Ve 40. minutě má Moravice výhodu rohového kopu, ale domácí jej ubránili.

V 55. minutě hráči Moravice ztrácí v útoku před šestnáctkou domácích míč. Následuje rychlý protiútok soupeře do otevřené obrany hostí a Albrechtice zvyšují stav na 2:0 ve svůj prospěch. 59. minuta - po přihrávce do brejku Vaněrek snižuje na 2:1. Moravice se snaží vyrovnat. Velkou příležitost k tomu má v 76. minutě Vala, ale brankář jeho dobře mířenou hlavičku se štěstím vyráží. Moravice ve snaze o vyrovnání podporovala více hráči své útočení a méně obranu a toho v 84. minutě využilo domácí mužstvo a svým nekrytým útočníkem v šestnáctce hostí zvýšilo na konečných 3:1.

Sestava Moravice:  Zapletal – Cetkovský, Sitař, Bureš, Kubját – Pohanka, Lesák, Vala, Baštrnák – Zahradník, Vaněrek.

Branky: za Moravici – Vaněrek.

V příštím utkání v sobotu 9. 4. 2016 hostí Moravice na svém hřišti Velké Hoštice.