Kaláb, R. Najdek se zúčastnili 50.ročníku závodu

Jizerská 50

Účast na závodech světového poháru 2016

4. 2. 2016

Členové oddílů TJ Dolní Moravice Jan Najdek, Radoslav Kaláb a nový člen Robert Najdek se zúčastnili závodů Worldloppet-Dolomiten-Lauf na 42 km v Rakousku. Jan Najdek se umístil na 262. místě v čase 2.57,Radoslav Kaláb na 309 místě a v čase 3.12 a Robert Najdek na 209 místě a čas 2.42 hod. Závod vyhrál Stanislav Řezáč, který se s námi ochotně vyfotil.

Účast na závodech světového poháru 2015

11. 2. 2015

Dne 1. 2. 2015 se zúčastnili členové oddílu TJ DOLNÍ MORAVICE - Jan Najdek a Radoslav Kaláb - závodů světového pohárů SKI CLASSICS dálkových běhů - 43. roč. König Ludwig Laufu. Jan Najdek se umístil na 769. místě a ve své kategorii na 16. místě v čase 3.27.15 hod. Radoslav Kaláb se umístil na 1010. místě a ve své kategorii na 119. místě v čase 3.56.58 hod.

Účast na závodě světového poháru v Německu

26. 2. 2014

2. února 2014 se zůčastnili členové lyžařského oddílu Jan Najdek a Radoslav Kaláb závodu světového poháru Worldloppet - König Ludwig Lauf v Německu